De instellingen van de CV-installatie

Temperatuur

De huidige temperatuurregeling in de CV ketels is ingesteld op 4 knikpunten met de volgende instellingen – te lezen als buiten temperatuur / aanvoertemperatuur:

  • -10 graden        /           90 graden
  • 0 graden           /           70 graden
  • 10 graden         /           50 graden
  • 20 graden         /           25 graden

 

De aanvoertemperatuur moet gelezen worden als de temperatuur die de radiatoren maximaal kunnen halen.

Eco-instelling

De huidige CV ketels hebben een software-inregeling met een ECO instelling welke niet kan worden aangepast. Dit houdt in dat wanneer er een buitentemperatuur wordt gemeten van meer dan 25 graden in het tijdvak tussen 17.00 uur tot 11.00 uur, op de zonbelaste kant van het pand –dit kan relatief snel zijn – de ketel niet verwarmt. De ketel wordt dan minimaal 24h tot maximaal 72h uitgeschakeld.